ظریف: قول اوباما برای لغو تحریم‌ها را قبول می‌کنیم/۲۴ نوامبر روز قیامت نیست. محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران طی مصاحبه ای تلویزیونی با شبکه ی پی بی اس گفت که ایران قول باراک اوباما برای لغو تحریم ها را در مذاکرات هسته ای قبول می کند. به گزارش «کمیاب»، ظریف بیان داشت: ما محدودیت هایی که پرزیدنت اوباما برای وادار کردن کنگره به لغو تحریم ها با آن مواجه است را درک می کنیم. وی افزود: همانطور که ما نمی پذیریم آنها از ما امری غیرممکن را بخواهند، ما هم از انها نمی خواهیم که اقدامی غیرممکن انجام دهند. ...

ظریف: قول اوباما برای لغو تحریم‌ها را قبول می‌کنیم/۲۴ نوامبر روز قیامت نیست

محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران طی مصاحبه ای تلویزیونی با شبکه ی پی بی اس گفت که ایران قول باراک اوباما برای لغو تحریم ها را در مذاکرات هسته ای قبول می کند.

به گزارش «کمیاب»، ظریف بیان داشت: ما محدودیت هایی که پرزیدنت اوباما برای وادار کردن کنگره به لغو تحریم ها با آن مواجه است را درک می کنیم.

وی افزود: همانطور که ما نمی پذیریم آنها از ما امری غیرممکن را بخواهند، ما هم از انها نمی خواهیم که اقدامی غیرممکن انجام دهند.

ظریف اضافه کرد: ما در امور داخلی امریکا دخالت نمی کنیم، اگر پرزیدنت اوباما به ما قول می دهد که کاری بکند، ما ان را می پذیریم و به قولش احترام می گذاریم.

وزیر خارجه ایران در پاسخ به سئوالی در مورد تمدید مجدد مذاکرات هسته ای پس از ۲۴ نوامبر گفت: اکنون حاضر نیستم در مورد چنین مسئله ای فکر کنم.

وی تصریح کرد: من نمی گویم ۲۴ نوامبر روز قیامت است، من می گویم تمام انرژیمان را برای دستیابی به توافق تا آن روز بگذاریم.

محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران در بخش دیگری از این گفتگو بیان داشت: جیسون رضائیان خبرنگار واشنگتن پست با اتهامات جدی مواجه است و امیدوارم که پاسخ های قانع کننده ای که منجر به آزادی اش شود فراهم کند.

وی افزود: من و پرزیدنت روحانی تمام تلاش خود را کر��ه ایم که رفتار خوبی با او شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه