جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم های جان سخت پرفروش ترین فیلم سینماهای جهان شد و رکورد فروش بقیه فیلم ها را شکست…. فروش «یک روز خوب برای مرگ سخت» در جهان تاکنون به ۱۶۲ میلیون رسیده است . اکشن «یک روز خوب برای مرگ سخت» که جدیدترین قسمت از مجموعه فیلمهای «جان سخت» استودیو فاکس قرن بیستم است در چهارمین هفته اکران همچنان در صدر جدول پرفروشترینهای سینماهای جهان است. «جان سخت۴» طی اکران در ۶۷ کشور جهان با ۱۸ میلیون دلار عنوان پرفروشترین فیلم هفته را بدست آورد. مجموع فروش این فیلم تاکنون به ۱۶۲ میلیو ...

جان سخت پرفروش ترین فیلم سینماهای دنیا شد !!!

Die-hard[WwW.Kamyab.IR]

جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم های جان سخت پرفروش ترین فیلم سینماهای جهان شد و رکورد فروش بقیه فیلم ها را شکست….

فروش «یک روز خوب برای مرگ سخت» در جهان تاکنون به ۱۶۲ میلیون رسیده است .
اکشن «یک روز خوب برای مرگ سخت» که جدیدترین قسمت از مجموعه فیلمهای «جان سخت» استودیو فاکس قرن بیستم است در چهارمین هفته اکران همچنان در صدر جدول پرفروشترینهای سینماهای جهان است. «جان سخت۴» طی اکران در ۶۷ کشور جهان با ۱۸ میلیون دلار عنوان پرفروشترین فیلم هفته را بدست آورد. مجموع فروش این فیلم تاکنون به ۱۶۲ میلیون رسیده است . «فرانسه» رکورد دار فروش این فیلم در هفته گذشته است.

درام فانتزی و ماجراجویانه «هانسل و گرتل» از هفته گذشته در ۵۴ کشور جهان به نمایش درآمده و با ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار عنوان دومین فیلم هفته را بدست آورده است. مجموع فروش این فیلم تاکنون به ۱۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسیده است. این فیلم در آلمان و اتریش بیشترین فروش را داشته است.

«جک قاتل غول» جدیدترین فیلم استودیوی وارنر است که پرفروشترین فیلم این هفته سینماهای آمریکای شمالی شد. این فیلم از اکران در ۱۰ کشور جهان ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروش کرد. کره جنوبی بیشترین فروش این فیلم را داشته است.

«بینوایان» که همچنان نمایش خود را در ۵۱ کشور جهان ادامه می دهد با ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در جایگاه چهارم قرار گرفت. این فیلم تاکنون بیش از ۴۱۱ میلیون فروش کرده است.

«جانگو» نیز درکنار «بینوایان» از نمایش در ۵۹ کشور جهان ۸۰ میلیارد دلار فروش کرد. «جانگو» به کارگردانی «کوئنتین تارانتینو» بیش از ۲۳۳ میلیون دلار فروش کرده است.

پرواز ، ماما ، لینکولن، رالف خرابکار و زندگی پای در رتبه های بعدی قرار دارند.

منبع:تاپ ناز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه